gif

O nás

Naše firemní filozofie se opírá o myšlenku, že zákazník musí spolu s obalovým materiálem nebo strojem získat hlavně řešení. Máme za sebou tisíce realizovaných zákazek na míru a prodali jsme opravdu velké množství obalového materiálu. Naše výsledky jsou pro nás motivací k tomu abychom dále tvrdě pracovali a přinášeli našim zákazníkům vysoce kvalitní služby a produkty.

Chceme dále ctít myšlenku loga naší firmy – První obalová, naší snahou je nabídnout zákazníkovi obalové řešení na poprvé, tím je myšlen efektivní proces od prvního kontaktu až po rychlost dodávky. Naším cílem, kterému se chceme neustále přibližovat, je co největší efektivita naší práce a spokojenost zákazníka. Tvrdíme, že hodnota služby se stanovuje na konci dodávky, ne při výběrovém řízení podle nejnižší ceny v tabulce. Vážíme si našich zákazníků, bez jejich přízně bychom nevybudovali tuto společnost.

Základní údaje

Počet zaměstnanců 82
Roční obrat 200 mil Kč.

Pobočky

Praha 7.000 m2 výroba plastových obalů, exportní zámořské balení
Brno 3.000 m2 exportní zámořské balení, distribuční činnost

Historie společnosti

První obalová společnost byla založena skupinou obalových expertů v polovině roku 1991 jako společnost s ručením omezeným. Ve své činnosti, zaměřené především na průmyslové balení a balení technických výrobků, navázala na ty nejlepší tradice české obalové školy. V průběhu devadesátých let se z malé společnosti stala přední společností na českém obalovém trhu. Díky svým výsledkům se společnost těší trvalému zájmu zákazníků i zahraničních investorů.

Důležité milníky

1992
Založení firmy , 3 zakladatelé, ryze česká společnost.
2003
Do společnosti vstupuje nový vlastník – americká společnost Pactive Corporation.
2005
Společnost se stává součástí korporace Pregis N.V, která vznikla oddělením packaging divize společnosti Pactive Coporation.
2014
Vlastníkem divize Pregis Europe, se stává Airpack srl. Italy.
2015
Pregis Europe přejmenován na Jiffy Packaging, majitel skupiny stále Airpack srl. Italy.

Kontakt

První obalová spol. s r.o.
Černokostelecká 569/118
Praha 10
info.praha@prvni-obalova.cz

Partneři


Grifal
Mondaplen
Propasec
Romwell
Cordstrap
Zerust excor
Sala
Navyko
Havo
NMC
Sander logistics