gif

Naše DNA

 1. Identita – jsme První obalová, snažíme se dělat věci jednou, na poprvé. Myšlenka: Odborným přístupem chceme šetřit Váš čas.
 2. Transparentnost – uvádíme auditované výsledky ve Sbírce listin. Myšlenka: Reportují ti, co nic neskrývají.
 3. Zaměstnanci – zaměstnáváme kmenové zaměstnance. Myšlenka: Motivovaný zaměstnanec tvoří naše produkty, vtiskává produktu kvalitu.      
 4. Kvalita – věříme, že kvalita je pevně spjata s hodnotou, nechceme být „low-cost“ dodavatel. Myšlenka: Nejsme tak bohatí, abychom ……. – hodnoťme kvalitu v čase.  
 5. Spokojenost – spokojený zákazník objedná znovu. Citát: Důvěra se těžko získává, snadno ztrácí.
 6. Reklamace – děláme chyby, stavíme se k nim ale odpovědně a pro-aktivně. Citace: Žádný úspěch není bez chyby, žádná chyba není bez významu.  
 7. Bezdlužnost – platíme včas své závazky svým dodavatelům, tak i zaměstnancům. Myšlenka: neakceptujeme, že dluh je vlastně něco, co je normální.
 8. Respekt – respektujeme zdravou konkurenci. Citace: Zdravá konkurence je hybnou silou pokroku.
 9. Komunikace – jsme si vědomi, že včasná zpětná vazba zvýšila svou váhu pro spokojenost zákazníka. Myšlenka: On-line doba zvýšila očekávání zákazníka.
 10. Důvěra – chceme dělat byznys s partnery se stejnými hodnotami. Myšlenka: Poctivost není urážka, ale základní stavební kámen úspěchu.  
 11. Budoucnost – nesledujeme růst, naší prioritou je rozvoj. Citace: Nemáme pevný cíl, naším cílem je dojít co nejdál.   
 12. Odbornost – škola není zárukou kvality, dává jen základy, které musíme rozvíjet sami. My každý den bereme jako možnost se zdokonalit, jak být stále první. Citace: Ztráta zápalu a motivace je horší než nedostatek kvalifikace.
 13. Dotace – dokážeme podnikat i bez dotací. Myšlenka: věříme na svou schopnost obstát.
 14. Chamtivost – stále věříme, že se dá podnikat bez úplatků – ať vyhraje lepší, progresivnější. Myšlenka: Že se tak chovají mnozí, pro nás není důvod se chovat stejně.  

Kontakt

První obalová spol. s r.o.
Černokostelecká 569/118
Praha 10
info.praha@prvni-obalova.cz

Partneři


Grifal
Mondaplen
Propasec
Romwell
Cordstrap
Zerust excor
Sala
Navyko
Havo
NMC
Sander logistics